T&E Polska

Polskie biuro T&E zajmuje się promocją zeroemisyjnego transportu drogowego. Chcemy szerzyć wiedzę i aktywnie uczestniczyć w debacie na temat zielonej transformacji transportu. Naszym celem jest dekarbonizacja transportu w Polsce i Europie do 2050 roku.

Nasze cele

Naszym głównym celem jest wspieranie transformacji transportu w Polsce z perspektywą osiągnięcia zerowej emisji z transportu do 2050 roku. Nasze działania obejmują rzecznictwo na poziomie krajowym i lokalnym, obecność w mediach oraz debatach w obszarze transportu. Promujemy również analizy i stanowiska Transport & Environment,

Obszary działań:

  1. Samochody osobowe
  2. Samochody ciężarowe
  3. Miasta

Członkowie zespołu

Poznaj nasz zespół na miejscu

Rafal Bajczuk - T&E Polska

Rafał Bajczuk

Starszy Analityk ds. Polityki, Polska

Rafal Bajczuk - T&E Polska

Rafał Bajczuk

Starszy Analityk ds. Polityki, Polska

Rafał dołączył do T&E jako przedstawiciel w Polsce w czerwcu 2019 roku. Do zadań Rafała należy utrzymywanie relacji z polskimi mediami oraz rzecznictwo na rzecz elektryfikacji transportu drogowego na poziomie lokalnym i ogólnopolskim. Przed dołączeniem do T&E przez 7 lat pracował w polskim rządowym think-tanku OSW jako analityk ds. polityki energetycznej i klimatycznej Niemiec. Rafał ukończył studia magisterskie ze Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z Funkcjonowania Rynku Energii UE w Szkole Głównej Handlowej. Rafał oprócz ojczystego języka polskiego mówi również po angielsku, niemiecku i rosyjsku. Kiedy tylko może, jeździ do biura na rowerze.

Informacje prasowe

Najnowsze publikacje i raporty

Nowości i opinie

Członkowie

Nasi członkowie wspierają czysty transport w całej Europie

Kontakt z polskim biurem

Cegłowska 28/1

01-803 Warszawa

508 688 256

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.